Založenie firmy – s.r.o.

Kliknete TU na CHCEM SI ZALOŽIŤ S. R. O. a automaticky sa vám začne sťahovať formulár k vyplneniu. Vo formulári vyplníte všetky potrebné informácie o vašej novej spoločnosti. Samotné vypĺňanie vám nezaberie viac ako 10 minút. Následne nám formulár zašlite na náš e-mail zalozenie@trhfiriem.eu

Vytvorenie a podpis dokumentov

Akonáhle od vás obdržíme vyplnený formulár, zašleme vám maximálne do 2 hodín vyplnené dokumenty k vašej novej spoločnosti na podpis. Dokumenty, ktoré vám zašleme je potrebné podpísať a niektoré aj overiť buď to na matrike alebo u notára. Po overení nám dokumenty zašlete alebo doručíte na našu adresu UP-business s. r. o., Gogoľova 18, 851 01 Bratislava

Podanie dokumentov na úrad

Vami doručené dokumenty sú ihneď spracované a je podaný návrh na zápis vašej novej spoločnosti do Obchodného registra ako Živnostenského registra na získanie živnostenského oprávnenia a pridelenie IČA.

Platba

V momente ako je podaný návrh na zápis vašej spoločnosti je potrebné uhradiť aj zálohovú faktúru tak aby nedošlo k zdržaniu zapisovania vašej novej spoločnosti do Obchodného registra.

Registrácia spoločnosti

Na registráciu vašej novej spoločnosti majú úrady zákonnú lehotu 10 dní. Táto lehota sa skladá z 3 dní, ktoré má Živnostenský úrad na vydanie živnostenského oprávnenia, 2dni má Obchodný register na pridelenie Sudcu/VSU a ďalších 5 dní má Sudca/VSU na rozhodnutie o zápise.  Niekedy sa však môže stať, že Okresný súd z dôvodu vysokého počtu podania na danom súde predĺži lehotu na rozhodnutie aj o ďaľších 5-10dní.

Vaše podnikanie môže začať

Vaša spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri / Živnostenskom registri ako aj na daňovom úrade. V túto chvíľu môžete začať plnohodnotne podnikať.